Yaş : 28
Deneyim : 4

Merhaba ben Mert ÇALLI. 1989 doğumluyum ve aktif olarak 5 senedir spor ile ilgileniyorum. Fitness, Body Building, Beslenme ve İlk Yardım konuları üzerine düzenli olarak eğitimler alarak kendimi geliştiriyorum. Ayrıca 2 senedir Max Gym Fitness Studio’da eğitmenlik görevini üstlendim. Özellikle Fitness ve Beslenme alanlarında üyelere yardımcı olabilirken Fitness Akedemi’den aldığım Sağlık Bakanlığı Onaylı İlk Yardım Belgem ve 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük Belgelerim bulunmakta. Düzenli olarak çeşitli eğitimlerle kendimi geliştirerek yakın zaman da mevcut belgelerime yenilerini eklemeyi planlıyorum.

Training Experience
Türkiye Vücut Geliştirme ve Bilek Güreşi Federasyonu 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük
Sağlık Bakanlığı Onaylı İlk Yardım Sertifikası
Training Skills
  • 50 %

Meet Other Trainers

Working from home meant we could vary snack and coffee breaks, change our desks or view, goof off, drink on the job, even spend the day in pajamas

Tolga Kocaoğlu 2005 - 2006 yıllarından beri Max Gym Fitness Studio'da eğitmenlik yapıyor.
    1987 yılından önce Muay Thai ile ferdi sporlara başladım ve yaklaşık 6 yıl devam ettim. 1987 senesinde Bodybuilding'le tanıştım. 2003 senesinde tutkun olduğum bu sporu meslek haline getirmeye karar verdim. 2010 senesinden itibaren kendime daha donanım katmak adına California ve Newyork a bir çok kez ziyaretler düzenledim. Yurtdışında kurduğum dostluklar sayesinde bir çok profesyonel level da atlet ve eğitmenlerle sıcak ilişkilerim oldu ve halada olmakta. Sizlere bilgilerimi sunmak ve farklı birşeyler yapmak adına Max Gym Fitness Studio'ya çağırıyorum. Butik bir ortamda daha ilgili ve doğru bilgilerle sizleri karşılamaktan mutluluk duyacağız.