Best Pre Workout Tiyosu

Bu ay gene hep sorulan önemli bir soruyu cevaplamak istiyorum. Best pre workout tiyosu!!! Gerek okurlarımdan gelen gerekse müşterilerimden gelen yoğun bir soru bu. Ben devamlı pre workout yani antrenman öncesi sizi havaya sokacak ve güç verecek aynı zamandada antrenmana konsatre edecek ürünlere herzaman gerek olmadığını söyleyebilirim. Bazı durumlarda riskli bile olabilirler eğer yüksek tansiyonunuz varsa ve bunuda bilmiyorsanız riskli bir seçim olabilir. Bazı dönemlerde bende arada kullanmama rağmen bu işin doğru yolu hakkında size bilgi vermek istiyorum.

1.SU

Evet şu sizi antrenmanda çok kuvvetlendirir ve iyi pump olmanızı sağlar. Antrenmandan 30-45 dakika önce aldığınız şu miktarı çok önemli 1-1.5 lt arası su alımı sizin kan basıncınızı,antrenmanda şişme kapasitenizi arttıracak. Aynı zamanda bunun yanında pro biotic yoğurt az mıktarda hazım sürenizi kısalticak antrenmandan önceki ogününüze eklemiz faydalı olacak tabiki şekersiz olanlarından. Alpha lipoic asit te öğünlerde olumlu olacaktır.

2.ELEKTROLITLER

Evet elektrolitler antrenman öncesi hatta antrenman esnasında ve sonrasında bu amaç göz önünde bulundurulursa büyük etki taşıyor. Gatörate benzeri içeceklerde şeker var bunlardan bahsetmiyorum ama ülkemizde bulunan elektrolitli Vitargo bu iş için iyi bir örnek. Elektrolitler bu konu için gezegendeki en önemli materyaller. Bunu iyi değerlendirin.

3.CREATINE

İnanımaz bir şişme için antrenman öncesi ve sonrası muhakkak creatine kullanmanızı tavsiye ederim. ATP seviyesi üzerinde etkili olan bu supplement hücreleriniz için gerekeni yapacak ve size maximum kuvvvet ve pump kazandıracak.

Bu 3 luyu denediğinizde nedemek istediğimi anlayacaksınız. Çoğu üyem ve müşterim bazı supplementları almak yada kullanmak istemiyor bunun nedenleri korku, aile baskısı,maddi etkenler vs.

Bu sistem size emin olun istediğinizi verecek. Antrenman esnasında şu alımınızı susamadan çözün devamlı büyük bir galon şu ile antrenmana girin.Şu bu gezengen üzerindeki en önemli sıvı. Yarışma öncesindede en iyi ve en güçlü díüretic şudur.

En iyi besin takviyesi en iyi pre workout yada en iyi amino asit nedir cevabının peşinde koşmayın inanın bu sadece vakit kaybı ve konsantre olunamayan antrenman sinsilesi olarak size geri dönecektir.

Antrenmanlarınızı uzun tutmayın gerektiği kadar sürede gereken kanı adelenize pompalayıp yemeklerinize yoğunlasın.

İkinci bir tiyoda hangi hareketler iyi sorusundan ziyade hareketlerin hangi aciyla yapılması konusudur. Asıl sır açılarda ve set süresindedir.

Size isterseniz bunu bir örnekle açıklamaya çalışayım.

Hareket olarak Alternate Dümbell Curl yaptığımızı farzedelim. Dümbelli yukarı kaldırdığımızda tepe noktada küçük parmağınıza yüklenip dümbeli omuz başınıza dışa doğru çevirin. Genelde herkes vücudunu yatırır yada buna benzer şeyler yaparlar bu tamamen yanlış. Diğer bir konu ise hareketin pozitif ve negatif esnada yapılırken adelenizin maximum kasılmasını sağlamaktır. İndirirkende,kaldırırkende herzaman kontrol çalıştırdığınız adelenizde olsun. Bunun en iyi yolu antrenmana iyi konsatre olmak ve izole olmaktan geçer. Kulaklık tak dışarıyla ilişkini kes!! Beyninle çalıştırdığın kaş gurubu arasında bağ kur. Adeleni tepe noktada 2sn sık. Evet bunlara konsantre olduğunuzda başarı gelecektir sevgili Men’s Fitness okurlarım. Tabiki evvelden çalıştığınız kiloların altına düşeceksiniz ama unutmayın asıl amacınız adele kazanmak, en büyük ağırlığı kaldırmak değil bunu sakin unutmayın.

Herkese başarılar diliyorum. SORULARINIZ OLURSA BANA MAIL ADRESIMDEN ULASABILIRISINIZ. NEVER GIVE UP GUYS!

Related Post